Nawałka powołał piłkarzy z LOTTO Ekstraklasy!

W piątek Adam Nawałka powołał piłkarzy z polskiej ligi na mecz eliminacyjny z Czarnogórą. Tym samym uzupełnił kadrę na spotkanie, które odbędzie się 26 marca. W tym tygodniu nominacje dotarły m.in. do Michała Pazdana, Artura Jędrzejczyka i Sławomira Peszko.
Po powołaniu graczy z zagranicznych klubów Adam Nawałka uzupełnił kadrę na mecz eliminacyjny zawodnikami z LOTTO Ekstraklasy. W piątek wysłał on nominacje do siedmiu piłkarzy z naszej ligi. Wśród nich znalazło się dwóch z Legii Warszawa, dwóch z Wisły Kraków oraz po jednym z Lechii Gdańsk, Cracovii i Jagiellonii Białystok.
Nawałka podkreślał, że będzie bazował na doświadczonych zawodnikach, ponieważ mecz z Czarnogórą będzie kluczowy w stosunku do dalszego przebiegu eliminacji.
Po czterech meczach nasza reprezentacja jest liderem grupy E. Na drugim miejscu znajduje się nasz najbliższy rywal.

Powołania na mecz z Czarnogórą:
Bramkarze: Łukasz Fabiański, Wojciech Szczęsny, Łukasz Skorupski
Obrońcy: Bartosz Bereszyński, Thiago Cionek, Kamil Glik, Igor Lewczuk, Łukasz Piszczek, Artur Jędrzejczyk, Michał Pazdan, Maciej Sadlok
Pomocnicy: Jakub Błaszczykowski, Grzegorz Krychowiak, Kamil Grosicki, Karol Linetty, Maciej Rybus, Paweł Wszołek, Piotr Zieliński, Damian Dąbrowski, Jacek Góralski,  Krzysztof Mączyński, Sławomir Peszko
Napastnicy: Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Łukasz Teodorczyk, Kamil Wilczek


Tabela dostarczona przez Sofascore wyniki na żywo