Coentrao wręczył łapówkę w zamian za prawo jazdy!

Hiszpańskie media twierdzą, że piłkarz Realu Madryt Fabio Coentrao dał łapówkę swojemu egzaminatorowi. Portugalski piłkarz najprawdopodobniej bał się, że nie zda teorii i przez to nie dostanie prawa jazdy.Cała sytuacja miała miejsce w 2012 roku. Obrońca Realu Madryt miał zdawać egzamin na prawo jazdy. Bardziej niż jazdy bał się jednak... teorii. Piłkarz był tak przerażony perspektywą porażki, że zdecydował się dać egzaminatorowi z Bragi łapówkę. Miała wynosić ona nawet do 4 tysięcy euro. Przecież kto bogatemu zabroni? Przekupiony mężczyzna podczas egzaminu wskazywał Fabio prawidłowe odpowiedzi, dzięki czemu piłkarz zdał egzamin.

Portugalczyk jednak ruszyło sumienie i przyznał, że bez pomocy nie zdałby tego egzaminu. Niedawno stanął przed sądem i został ukarany grzywną w wysokości 3 tysięcy euro. Pieniądze wpłacone przez piłkarza zostaną przeznaczone na rzecz walki z głodem w Bradze.

Fabio Coentrao nie zalicza trwającego sezonu do udanych. Zagrał tylko w 4 spotkaniach, w tym tylko na jedno wyszedł w podstawowym składzie. Zawodnika często także brakuje na ławce rezerwowych.